Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
CZAS DO STARTU:

Atmosfera o „unikalnym składzie”

Jeśli uważaliście na lekcjach w szkole, to wiecie, że atmosfera ziemska składa się w 78% z azotu, w 21% z tlenu w 1% z argonu i w mniejszej części z dwutlenku węgla oraz innych gazów. To jest powietrze, którym oddychamy na co dzień – w drodze do pracy, na treningu czy w trakcie snu. Ten skład trochę zmienia się w niektórych sytuacjach. Np. na dużych wysokościach zmniejsza się ilość tlenu. W innych przypadkach atmosfera zmienia się jednak radykalnie. Tak jest właśnie na zawodach cyklu Volvo Triathlon Series. I nie do końca chodzi nam o to, że zawodnicy zużywają cały dostępny w okolicy tlen.

 

DSC_1474

 

Z czego więc składa się „atmosfera VTS”? Przede wszystkim z luzu. Zawody sportowe nie "rodzą się" z luźnym klimatem, a my nie robimy „pierwszych lepszych” imprez. Oczywiście, każdy przyjeżdża tutaj, żeby ścigać się, walczyć z innymi zawodnikami czy z czasem rekordów życiowych – pod te cele układamy też nasze trasy. Jednak próżno szukać tu zadęcia czy zadartych nosów. Wszyscy naokoło są z reguły dla siebie mili, pomocni i towarzyscy. Nawet jeśli zdarzają się wyjątki, to tylko potwierdzają one tę formułę.

 

_O5B2319

 

Po drugie pasja. Ona wibruje w powietrzu i czuć ją z daleka. Mimo, że ludzie są wyluzowani, to jednak wiedzą po co tu przyjechali – żeby realizować się w swojej zajawce. I robią to na 110%. Nawet (a może przede wszystkim) jeśli na starcie stają po raz pierwszy, widać w ich oczach autentyczną radość i zaangażowanie.

Po trzecie (a może od tego właśnie powinniśmy zacząć) atmosferę na naszych zawodach tworzą ludzie. Jest u nas wielu „postrzelonych” zawodników, którzy szukają w tym sporcie głębokich doznań i z zawodów na zawody pokonujących swoje własne granice i limity. Tak właśnie dobieraliśmy zawodników do naszego Teamu. DecPol, Twister czy MKon (i jego #niemaniemogę) to nie tylko postacie znane na polskiej scenie triathlonu i bardzo mocni sportowcy, ale też mega sympatyczni i pozytywnie zakręceni ludzie. Niespożyta energia rozlewa się po całym terenie zawodów, udzielając się wszystkim biorącym udział w imprezie (nie tylko zawodnikom, ale też kibicom i oczywiście ekipie technicznej).

 

_18K3252

 

Jesteśmy przekonani, że nie ma wielu miejsc w Polsce, a nawet na świecie, w których można „pooddychać” takim właśnie powietrzem. Przekonaj się jak działa taka wybuchowa mieszanka i weź udział w imprezach Volvo Triathlon Series!

 

_O0C9989