Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
CZAS DO STARTU:

Mistrzowska olimpijka w Chodzieży

Już 12 sierpnia w Chodzieży odbędą się Mistrzostwa Polski w triathlonie na dystansie olimpijskim. W zawodach organizowanych pod egidą Polskiego Związku Triathlonu wezmą udział zarówno najlepsi profesjonalni zawodnicy w Polsce (kategorie Elity oraz Młodzieżowców U-23) jak i amatorzy bowiem mistrzowskie medale przewidziane są również w poszczególnych kategoriach wiekowych wśród amatorów, czyli tzw. age-grouperów. Już wkrótce podamy więcej szczegółów odnośnie płatności oraz licencji zawodniczych (Elita i U-23) po otrzymaniu wszelkich informacji od Polskiego Związku Triathlonu. Zawody na dystansie olimpijskim będą też punktowały w ramach Pucharu Polski. Zapisy do MP age group zostały już uruchomione

_18K5148

Chodzież już wielokrotnie gościła najlepszych zawodników w Polsce na dystansie olimpijskim więc tym bardziej jest nam miło, że i tym razem doceniono naszą dotychczasową pracę i powierzono organizację Mistrzostw na najważniejszym dystansie w wyczynowym triathlonie. Przypomnijmy, że tytułów Mistrzów Polski zdobytych w 2016 roku w Gdańsku bronić będą Maria Cześnik wśród kobiet oraz Sylwester Kuster wśród mężczyzn.

_T9O9362

Jednocześnie zapraszamy wszystkich zawodników na pozostałe zawody organizowane w ramach Volvo Triathlon Series. Nasz cykl rozpoczynamy 21 maja w Brodnicy by następnie spotkać się 16 lipca w Nieporęcie oraz na zakończenie 13 sierpnia w Chodzieży. Na wszystkich zawodach przewidziane są starty na 1/8, 1/4 oraz 1/2 Ironman a także sztafety na dystansach 1/2 oraz 1/4 Ironman. Zapisy już trwają na stronie https://www.sts-live.pl/volvots i jednocześnie przypominamy, że niższa opłata startowa obowiązuje do końca marca więc warto się pospieszyć z zapisami! Zapraszamy!


200_TRI_Chodziez_7L3W6955