Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
CZAS DO STARTU:

Sezon 2016 przechodzi do historii

Niedzielne zawody w Mrągowie oficjalnie zamknęły sezon imprez spod znaku "VTS". Tym razem prawie sześć i pół setki zawodników rywalizowało na trzech dystansach. Słoneczna pogoda oraz typowo letnia temperatura idealnie dopasowały się do finału serii. Mrągowo po raz czwarty gościło triathlonistów, a od inauguracyjnych zawodów w 2103 roku ilość startujących zwiększyła się ponad dwukrotnie!

            100_Brodnica_2015_II__18K9150

Start, Strefa Zmian, Expo oraz meta zostały zlokalizowane w centrum miasta nad jeziorem Czos, na bulwarze w okolicy mrągowskiego molo. Duża przestrzeń, bezpośredni dostęp do akwenu, ścieżka biegowa nad samym brzegiem, bardzo dobra nawierzchnia na trasie rowerowej (z małym wyjątkiem w centrum miasta) to niewątpliwe atuty tej "miejscówki".
Rezultaty osiągnięte przez zawodników w klasyfikacji indywidualnej, sztafet oraz Klasyfikacja Generalna 2016 znajdują się na stronie z wynikami

         094_TRI_Chodziez__O0C9989                      059_TRI_Chodziez__O0C9530

Polski Triathlon kolejny rok z rzędu rośnie w siłę. Pojawia się wielu nowych adeptów chcących spróbować swych sił w "trójboju" i to właśnie dla nich jako pierwsi w kraju zaoferowaliśmy klasyfikację generalną na dystansie 1/8IM. Dominującym dystansem jest jednak popularna "ćwiartka" - 1/4 IM, która dla wielu zawodników idealnie wpasowuje się w czas i formę rywalizacji. 
         154_TRI_Chodziez__O0C1175                      191_Brodnica_2015_II__O5B3889

Powoli kończymy przygotowania do sezonu 2017. W obecnej chwili dopracowujemy kalendarz przyszłorocznych imprez.

            265_Brodnica_2015_II_EZ3A4309

Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, którym nas obdarzyliście. W przyszłym roku jak i w kolejnych latach będziemy skupiać się na podnoszeniu jakości i formy organizacji, tak by zaspokajać potrzeby maksymalnie wielu uczestników. Nie przestajemy w dążeniu do stworzenia imprez idealnych ...
Dziękujemy Wam za kolejny rok i zapraszamy w kolejnym sezonie.