Nieporęt | Triathlon Series
Nieporęt | Triathlon Series

DO STARTU POZOSTAŁO:

Zawody już się odbyły

Zawody w Nieporęcie zakończą cykl Triathlon Series 2018! Zawodnicy do wyboru będą mieli jeden z trzech dystansów: 1/2 IM, 1/4 IM oraz 1/8 IM. Na każdym z dystansów będzie możliwość startu w trzyosobowej sztafecie triathlonowej. Imprezą towarzyszącą będą zawody biegowe dla dzieci Kids Run na jednym z trzech dystansów: 200 m, 500 m oraz 1000 m.

Gmina Nieporęt jest gminą wiejską, położoną w bezpośrednim sąsiedztwie m.st. Warszawa i wchodzi w skład powiatu legionowskiego. Gmina Nieporęt charakteryzuje się dużą zmiennością krajobrazu i znacznymi obszarami o wysokich wartościach przyrodniczych.
Nieporęt położony w centralnej Polsce ma doskonały dojazd do większych miast naszego kraju, co sprawia, że zawody triathlonowe w tej miejscowości mogą cieszyć się dużym powodzeniem. Odległość od Warszawy to 30 km.

Wójt Gminy Nieporęt Sławomir Maciej Mazur zaprasza na zawody:

wójt gminy nieporętWitam serdecznie w gminie Nieporęt nad Jeziorem Zegrzyńskim uczestników zawodów triathlonowych.

To już kolejny raz nasi mieszkańcy będą świadkami sportowej rywalizacji na najwyższym poziomie. Cieszę się, że warunki, jakie oferuje Gmina Nieporęt, znalazły uznanie w oczach Organizatorów i rywalizacja w trzech konkurencjach przebiegać będzie ponownie na jej terenie. Daje nam to okazję do kibicowania Waszym zmaganiom i przeżywania, razem z Wami, ogromnych, pozytywnych emocji. Walka z samym sobą, przełamywanie barier i dążenie do osiągnięcia jak najlepszego wyniku to chyba najcenniejsze wartości tej rywalizacji. Jestem przekonany, że po tych zawodach kolejne
osoby, zachęcone Waszym przykładem, zdecydują się na dołączenie do grupy aktywnie trenujących.

Gmina Nieporęt to miejsce przyjazne sportowcom, dlatego w dniu zawodów „Triathlon
Series” obiecuję gorący doping i życzę uczestnikom wielu sukcesów oraz niezapomnianych
wrażeń i emocji.

 

Podziel się!

Udostępnij ten tekst znajomym, prześlij mailem lub zapisz/wydrukuj ku pamięci

Polityka Prywatności
(c) 2016-2019 Labosport   |   wykonanie: sportsBRND.pl